Життя та діяльність українскьких діячів стає ще цікавішою, коли про неї розповідають наші школярі

DSC 8037 640x426

DSC 8037 640x426У НВК «СЗШ№2-гімназія» відбувся музично-літературний вечір на тему: «Маркіян Шашкевич  –  геній Галичини», присвячений 205-ій річниці від дня народження відомого українця, який підготували та провели  учні 8-В класу та класний керівник Леся Дукас.  Захід розпочався  із танцю дівчат-українок під супровід музичної композиції Тіни Кароль «Україна –  це ти», адже саме таким було життєве кредо  Маркіяна Шашкевича.

Діти  розповіли про життя та діяльність нашого відомого земляка, декламували вірші та театралізували першу промову отця Маркіяна у церкві Св. Юрія. Слід відзначити  восьмикласників Остапа Гринаша,  Петра Підвірного та Віталія Кобрина, що зуміли майстерно перевтілитись та зіграти ролі учасників «Руської Трійці».

Мабуть, кожен глядач у залі  відчув потужний український дух та силу рідного слова! Тому пісня «Мово моя» у виконанні Вікторії Богун стала логічним завершенням дійства.

{gallery}8-V{/gallery}