Зустрічаємо гостей в рідній школі

DSC 7897

DSC 7897Днями до НВК «СЗШ №2-гімназія» завітали незвичні гості: діти та педагоги зі Старобільського району Луганської області, які з дружнім візитом відвідали нашу школу. Гості ознайомились  з історією  краю та школи,  з нашими традиціями і звичаями, оглянули виставку учнівської творчості (ляльки-мотанки та писанки з візерунками вишиванок різних регіонів України).

Таку незвичну подорож цікавими місцями Львівщини школярам Луганщини організувала та профінансувала обласна прокуратура. На екскурсію відправились учні 5-11 класів, вони не затримувались довго на одному місці, адже в наших краях так багато цікавого та незвичного. Окрім школи, діти відвідали  визначні місця м. Львова, побували у дельфінарії, пройшлися «стежками І.Франка».

У свою чергу, ми дізнались, що, не зважаючи на таку небезпечну ситуацію на сході України, в їхній школі все навчання проводиться українською мовою. Найбільше, що вразило гостей, це наша галицька гостинність. Як зауважила одна з педагогів, завжди приємно приїжджати туди, де тебе радо зустрічають. 

{gallery}01{/gallery}

Поділитись цим: